Balkony kute

Balkony kute

Balkony kute i balustrady balkonowe są ważną częścią wykończenia domu. Dobrze zaprojektowane balkony kute mogą pięknie uzupełniać architekturę budynku, podkreślać styl elewacji.

 

Przykładów pięknych, oryginalnych i ciekawych przykładów na balkony kute jest wiele. Dobrze zaprojektowana kuta balustrada  balkonowa może być taką samą ozdobą elewacji jak detale architektoniczne czy ogród. Należy jednak pamiętać, że balkony kute wykonuje się raz na… zawsze. To nie jest detal architektoniczny, który zmienia się w zależności od mody czy gustu raz na kilka lat. To inwestycja na lata, która na stale wpisuje się w klimat i wizerunek elewacji. Warto więc dobrze przemyśleć projekt y sposób wykonania. Łatwiej jest przemalować elewację, zmienić rośliny w ogrodzie, niż zdemontować i zamówić nową balustradę. Jestem zawsze pełen podziwu i szacunku dla klientów, którzy decydują się na oryginalne projekty i niecodzienne rozwiązania. Zawsze też doradzam umiar i zastanowienie się nad spokojnymi rozwiązaniami, choć pomysły oryginalne i nowatorskie są zawsze najbardziej kuszące.

Najlepszym rozwiązaniem okazują się zawsze decyzje wyważone. Najlepiej sprawdza się dobrze wykonana klasyka (jak w przypadku garniturów i butów – dobrej jakości klasyka zawsze będzie modna!) Zawsze proponuję klasyczne wykonanie balustrady – z nitowaniem, przekuciami itp., które w połączeniu z oryginalnym projektem dają najlepsze efekty.

balkony kute

balkony kute